Meghívó az 50 forrás, 50 barlang a Bükkben c. projekt II. fordulójának díjátadójára
(2012-11-28)

A beérkezett pályázatokat, szakmai zsűri bírálja el, majd hirdet nyertest, valamint három díjazottat hirdetünk a Facebook-on történő közönségszavazás eredményeképp. A pályaműveket az aquatherma.hu weboldalon és az AquaTherma Egyesület Facebook oldalán tesszük közzé, ahol „lájkolással” lehet szavazni, így a legtöbb közönségszavazatot kapott diák részesül a közönségdíjban.

Nyeremények:

A rajzok zsűri által osztott helyezettjeinek díja:

I.                   helyezett – Túrasátor

II.                helyezett – Iránytű

III.             helyezett – Túra kulacs

A rajzok közönségszavazás útján osztott helyezettjeinek díja:

I.                   helyezett – Túrasátor

II.                helyezett – Iránytű

III.             helyezett – Túra kulacs

A díjátadó időpontja: Az ünnepélyes díjátadóra, 2012. december 13.-án, kerül sor, a helyi II. Rákóczi Ferenc Megyei Könyvtárban, 16:30 órakor.

A pályázók által beküldött rajzokból a díjkiosztóra kiállítást szervezünk, melyet egy héten át látogathatnak miskolci II. Rákóczi Ferenc Megyei Könyvtárban.

AquaTherma Egyesület